Współpraca z Betterware

Co można zyskać będąc przedstawicielem Betterware?

Przede wszystkim nie bierzesz na siebie żadnych nowych zobowiązań, a zatem obowiązków. Nie potrzebujesz żadnych pieniędzy na start. Przystąpienie do klubu Betterware nie obliguje Cię do robienia regularnych zakupów. Zamówienie składasz kiedy masz taką potrzebę. Zawsze kupujesz produkty po cenach hurtowych. Masz stały rabat w wysokości 23%. Dzięki Betterware stajesz się swoim szefem. Nie musisz się martwić, że ktoś Cię zwolni, da reprymendę. Współpraca z Betterware jest łatwa i przyjemna.

Nie tracisz czasu!

Zamówienie składasz bez stania w kolejce, bez stresu. Każda pora jest dobra. Zamówienie możesz złożyć faxem, mailem, przez Internet bądź telefon. Produkty dostarcza kurier w ciągu kilku dni na wskazany przez Ciebie adres.

Bez ryzyka! Możesz skorzystać z odroczonego terminu płatności. Betterware udzieli Ci kredytu do 500 zł (w cenach przedstawiciela) na okres 14 dni od dnia złożenia zamówienia. Warunkiem jest przesłanie wcześniej kopii Dowodu Osobistego.

Satysfakcja gwarantowana!

Betterware daje gwarancję jakości na swoje artykuły. Nie kupujesz przysłowiowego kota w worku. Każdy artykuł możesz zwrócić w ciągu 30 dni, pieniądze oczywiście zostaną Ci zwrócone. Nie musisz podawać powodu zwrotu. Przedmioty nie muszą być w oryginalnym opakowaniu. Uwaga! Gwarancja dotyczy wszystkich produktów - także napoczętych środków chemicznych.

Warunki! Na pewno zadajesz sobie pytanie jakie warunki musisz spełniać aby zostać przedstawicielem? Otóż tylko jeden – osiemnaście wiosen mieć za sobą. Każdy może zostać przedstawicielem Betterware.

Uwaga! Aby z nami współpracować NIE musisz zakładać działalności gospodarczej.

Ścieżki kariery Masz kilka możliwości zarabiania pieniędzy. Nie musisz nikomu deklarować, którą ścieżkę kariery wybrałeś. Możesz zacząć od pierwszej, a stopniowo przechodzić na kolejny poziom. Jak nie chcesz nie musisz zmieniać obranego toru. Wszystko zależy od Ciebie. Masz do wyboru (możesz połączyć metody współpracy) :

Kupowanie po niższej cenie artykułów Betterware na własny użytek

Oszczędzasz na każdym artykule przynajmniej 30% marży. Przykład cena katalogowa za „Stojak na laptopa” to 36,90 zł, Ty płacisz tylko 28,38 zł. Prosta matematyka 36,90 – 28,38 = 8,52 (oszczędzasz 8,52 zł).

Sprzedaż artykułów Betterware znajomym, rodzinie

Kupujesz produkty po cenach hurtowych, sprzedajesz po cenach katalogowych. Nie musisz mieć zdolności handlowych. Wystarczy, że używasz produktów Betterware i mówisz o tym w swoim otoczeniu. Polecając produkty możesz zwiększyć swój rabat nawet o kolejne 15%. Pokazując katalog rodzinie, znajomym, współpracownikom z pewnością zyskasz chętnych do zakupu artykułów. Przecież każdy z nas korzysta z pojemników kuchennych, ze środków chemicznych, akcesoriów samochodowych. Nie zapominaj o gwarancji jakości!!!

Możesz zostać koordynatorem stworzonej przez siebie sieci przedstawicieli

Jest to najbardziej dochodowa ścieżka kariery. Bez nakładów pieniężnych tworzysz własny biznes. Nie przypadkowo mottem Betterware jest „Wolę zarabiać 1% dzięki pracy 100 osób, niż 100% dzięki pracy własnej”. Wystarczy, że będziesz rozwijał swoją działalność poprzez zapraszanie nowych członków. Wspólnie będziecie zarabiać pieniądze, pracować na sukces. (Szczegóły znajdziesz w „Planie Marketingowym”). Za prowadzenie własnej struktury handlowej otrzymuje się bonusy, nagrody pieniężne.

Słowo na koniec! Pamiętaj twój sukces zależy tylko od Ciebie, od twojego zaangażowania, niezależnie od twojego wieku, wykształcenia, pochodzenia. Betterware daje Ci możliwość dorobienia dodatkowych pieniędzy, stania się niezależną finansowo osobą. Współpraca z Betterware to przede wszystkim świetna zabawa, dzięki której zyskujesz nowych znajomych, rozwijasz się i przy okazji zarabiasz.