O Betterware


Firma Betterware ma wieloletnią tradycję. Powstała w Anglii na początku ubiegłego wieku. Założyli ją Albert Edward Clark i Ernest Willis w latach dwudziestych. Od razu okazała się prawdziwym hitem. Prawie od razu Betterware uzyskał znaczącą pozycję wśród firm zajmujących się sprzedażą bezpośrednią. W latach 60-tych poszerzyła swoją działalność. Zaczęła rozpowszechniać swoje artykuły zagranicą. Można powiedzieć, że podbiła Europę.

W latach 90. wartość udziałów spółki wzrosła tak znacząco, że znalazła się ona na liście 500 najlepszych firm według Financial Times.

Obecnie Betterware to nowoczesna firma z silną pozycją na rynku. Nasze produkty cieszą się doskonałą opinią, a oferta jest stale wzbogacana o nowe pomysły i rozwiązania dla gospodarstw domowych. Przedstawiciele Betterware dostarczają produkty ponad 7 milionom klientów w Europie, Ameryce Środkowej, Australii i Azji.

Na rynek Polski dotarła niedawno w 2007 roku. Od samego początku odnosi sukcesy. Z dnia na dzień zwiększa się liczba osób korzystających z produktów Betterware. Firma rozwija się bardzo dynamicznie. Na dzień dzisiejszy uzyskała kilka tysięcy aktywnych przedstawicieli.

Produkty Betterware są sprzedawane na całym świecie. Uzyskały uznanie u milionów ludzi. Zachwycają swoją prostotą i funkcjonalnością. Oferta Betterware skierowana jest do każdego bez względu na wiek, płeć, wykształcenie czy status społeczny.